تبلیغات
کنسول های بازی - ترفند های PS3
 
کنسول های بازی
چهارشنبه 5 بهمن 1390 :: نویسنده : Amir ESI
-کلید پاور و اجکت را با هم فشار دهید که باعث پاک شدن گرد و خاک داخل کنسول می گردد.این امکان برای مدلهای CECHG به بالا بوده که حتی مدل اسلیم هم بدلیل نداشتن کلید پاور نمی تواند از آن سود برد.
۲-در هنگامی که کنسول روشن است کلید پاور را برای ۶ ثانیه نگه دارید که باعث خاموش شدن کنسول می گردد.
۳–در هنگامی که کنسول روشن است کلید اجکت را برای ۶ ثانیه نگه دارید که باعث می شود نیروی بیشتری به دیسک در بیرون آمدن از دیسک گردان وارد گردد.بعضی از این ترفندها در هنگام خرابی احتمالی کنسول مناسب می باشند.
سه مورد بالا در بعضی موارد جواب گو نیست به همین دلیل توصیه نمی شود 
۴- در هنگامی که کنسول روشن است کلید اجکت را برای ۱۲ ثانیه نگه دارید که باعث راه اندازی مجدد بلوری (Blu-ray) کنسول می گردد.
۵- در هنگامی که کنسول خاموش است کلید پاور را به اندازه دو سیگنال صوتی نگه دارید تا تنظیمات ویدیو کنسول به پایین ترین مقدار خود تغییر یابد.
۶- در هنگامی که کنسول خاموش است کلید پاور را به اندازه سه سیگنال صوتی نگه دارید تا کنسول به بخش خطایاب (Diagnostic) خود وارد شود.
۷-دکمهPS را بر روی کنترلر کنسول به مقدار ۱۰ ثانیه نگه دارید تا کنترل حرکتی (Sixaxis or Dualshock 3) کنسول خاموش شود.
۸-برای وارد شدن به بخش سرویس کنسول (Service Mode)، وقتیکه سیستم خاموش است ابتدا یک حافظه خارجی (JIG) را به پورت USB وصل کرده و بعد از فشردن کلید پاور به سرعت کلید اجکت را فشار دهید تا کنسول در هنگم بوت شدن به بخش سرویس خود برود.با استفاده از اینکار می توانید برنامه Firmware کنسول خود را با استفاده از USB تغییر داده (Reflashing) یا آپدیت کنید.
نوع مطلب :
برچسب ها :


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : Amir ESI
نویسندگان

نظرسنجی

شما طرفدار کدام تیم هستید؟


جستجو


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :